Wydanie nr 201/2018, Piątek 20.07.2018
imieniny: pokaż (9 imion)Paweł, Eliasz, Sewera, Hieronim, Małgorzata, Leon, Heliasz, Czesław, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Piłka do tenisa - jaka jest najlepsza?

Piłka do tenisa - jaka jest najlepsza? fot. Piłka do tenisa - jaka jest najlepsza?
Z roku na rok rośnie w Polsce sprzedaż piłek do tenisa ziemnego. Powód jest bardzo prosty - najzwyczajniej w świecie tenis ziemny to coraz bardziej popularna dyscyplina sportowa. Coraz więcej Polaków stać na uprawianie tego sportu, który może nie jest bardzo drogi, ale jednak rację mają takie osoby, które mówią, że nie mamy bardzo wielu sportowców w czołówce właśnie dlatego, iż w dalszym ciągu nie należymy do ścisłego grona najzamożniejszych krajów na świecie. Z drugiej strony, zapewne nie mamy ambicji na zostanie zawodowcem. Po prostu pograjmy sobie w taki sposób, aby wszystko sprawiało nam radość. Radość z gry jest najważniejsza. Nie będzie ona jednak możliwa, jeżeli nie będziemy mieli rakiety oraz piłki do tenisa. W dalszej części tekstu skupmy się na piłkach do tenisa ziemnego...

Jakie piłki do tenisa ziemnego są najlepsze?

Przede wszystkim pamiętajmy o jednym - wbrew pozorom bardzo ważne jest to, jak podejdziemy do tematu kupna piłeczki. Czyli w żadnym razie nie może dojść do takiej oto sytuacji, w której potraktujemy ten zakup po macoszemu. W naszym interesie jest niedopuszczenie do takiej oto sytuacji, w której okaże się, iż mimo wszystko dokonaliśmy złego zakupu. W skrócie - w naszym interesie jest rozejrzenie się za takimi piłkami, które są z wyższej półki. Pod żadnym pozorem nie powinniśmy brać pod uwagę takich piłeczek, które są bardzo tanie. Jednak kupowanie ich i patrzenie tylko na cenę naprawdę nie ma większego sensu.

Bardzo ważne jest to, aby piłka ważyła od 56 do 59 gramów, powinna być ona pozbawiona zewnętrznych ściegów. Niby może wydawać się to drugorzędną kwestią, ale jakby nie patrzeć kolor piłki również odgrywa niemałą rolę. Szczególnie wtedy, gdy mamy kiepski wzrok albo trenujemy w zamkniętych pomieszczeniach, ze słabym oświetleniem. W skrócie - kolor powinien być jaskrawy, dzięki czemu piłka będzie dużo lepiej widoczna w trakcie gry. Najbardziej wskazane piłki to piłeczki bezciśnieniowe. Gdy jesteśmy amatorami, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tenisem ziemnym, powinno mocno zależeć nam na tym, aby łatwo było zapanować nam nad piłką. Są one cięższe, fakt, ale właśnie dzięki temu nie będziemy mieli jakiegoś bardzo dużego problemu z zapanowaniem nad nimi.

Jeśli ktoś w dalszym ciągu ma pytania na temat kupna piłki do tenisa ziemnego, nie bardzo zdaje sobie nadal sprawę z tego, które z nich są najlepsze, niech oczywiście śmiało pyta. To bardzo ważne, aby wiedzieć wszystko przed dokonaniem zakupu. Jak więc widać, temat piłek do tenisa jest ważniejszy, niż sądziliśmy!

Piłka do tenisa - jaka jest najlepsza?

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.